Sosyal Medya:

Email: canoglugrup@hotmail.com

Tel: 0(262) 754 12 10

Yapıların tuğla, bimsblok, brüt beton, beton vb. gibi malzemelerinin ve kaba sıva denilen ilk sıvasının üstüne yapılan kaplamaya, alçı sıva denmektedir. Yapıların estetik olarak pürüzsüz ve güzel görünmesini sağladığı gibi, aynı zamanda alçının bakterileri barındırmaması da sağlıklı bir yaşam alanı oluşturulmasına katkı sağlamaktadır. 

Alçının adeta usta ellerde sanat eserine dönüştüğü yer olan firmamız, bünyesinde birbirinden yetenekli ve tecrübeli ustalarıyla yıllardır alçı sıva hizmeti vermektedir. Alçı sıva işlemleri; konutlarda, iş yerlerinde, ofislerde, hastanelerde, okullarda ve yenileme işlemi geçiren tüm yapılarda kullanılmaktadır. Yoğun tercih edilme sebepleri arasında estetik olması kadar, yangına karşı dayanıklı olması, bakteri ve küf oluşturmaması, ortamdaki nem oranını dengelemesi ve çabuk onarılması gibi nedenler de yer almaktadır.

Uygulama yapılan duvarın tek katta bile boya yapılabilir hale gelmesi de büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğer siz de evlerinizde, ofislerinizde, mağazalarınızda hem estetik ve şık, hem de sağlıklı olan alçı sıva işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, yılların tecrübesini bünyesinde barındıran firmamız sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

Geniş bir hizmet yelpazesi ve hizmet bölgesi ağına sahip olan firmamız, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hizmet vermeyi ana çalışma prensibi edinmiştir.